Hoppa direkt till huvudmenyn

Hoppa direkt till sidans innehåll

Allmänna utskottet

Ordförande: Peter Egardt
Vice ordförande: Karin Ardefelt

Ledamöter Parti Kontakt
Peter Egardt Socialdemokraterna peter.egardt@alvdalen.se
Ken Järn Socialdemokraterna ken.jarn@alvdalen.se
Karin Ardefelt Socialdemokraterna karin.ardefelt@alvdalen.se
Kjell Tenn Centerpartiet kjell.tenn@alvdalen.se
Daniel Nyström Centerpartiet daniel.nystrom@alvdalen.se
Ersättare Parti Kontakt
Anders Björklund Socialdemokraterna anders.bjorklund@alvdalen.se
Anette Eriksson Socialdemokraterna anette.eriksson@alvdalen.se
Jimmy Skord Miljöpartiet jimmy.skord@alvdalen.se
Jan Spånberg Centerpartiet jan.spanberg@nodava.se
Maria Eriksson Centerpartiet maria.e.eriksson@alvdalen.se

Kontakta oss

 

Älvdalens kommun

 

   

E-post: kommun@alvdalen.se                       

Tel: 0251-313 00                                             Fax: 0251-312 09
  Postadress:
Box 100, 796 22 Älvdalen
Besöksadress:
Permatsvägen 1, 796 31 Älvdalen
Org.nr:
212000-2197