Hoppa direkt till huvudmenyn

Hoppa direkt till sidans innehåll

Vård- och omsorgsutskottet

Ordförande: Anette Eriksson
Vice ordförande: Leif Ekström

Ledamöter Parti Kontakt
Anette Eriksson Socialdemokraterna anette.eriksson@alvdalen.se
Leif Ekström Socialdemokraterna leif.ekstrom@alvdalen.se
Kerstin Knuts Socialdemokraterna k.knuts@telia.com
Siv Nilsson Socialdemokraterna siv_nilsson@hotmail.com
Göran Olsson Centerpartiet goran.olsson@alvdalen.se
Roland Dahlström Centerpartiet idrolle@privat.utfors.se
Kjell Landén Moderaterna kjell@destinationidre.se
Ersättare Parti Kontakt
Kent Eriksson Socialdemokraterna  kent.eriksson@nodava.se
Viktor Barke Socialdemokraterna viktor.barke@gmail.com
Peter Egardt Socialdemokraterna peter.egardt@alvdalen.se
Helena Andersson Miljöpartiet helena@renbiten.se
Kerstin Lagerberg Centerpartiet  
Maria Eriksson Centerpartiet maria.e.eriksson@alvdalen.se
Nils-Åke Norman Moderaterna nils-ake.norman@alvdalen.se

Kontakta oss

 

Älvdalens kommun

 

   

E-post: kommun@alvdalen.se                       

Tel: 0251-313 00                                             Fax: 0251-312 09
  Postadress:
Box 100, 796 22 Älvdalen
Besöksadress:
Permatsvägen 1, 796 31 Älvdalen
Org.nr:
212000-2197